چاپ با امکانات کامل

عموم کسب و کار ها برای آماده سازی محصولات خود نیاز به چاپ و بسته بندی دارند، اما مرکزی برای چاپ تمام اقلام خود با کیفیت عالی را پیدا نمی کنند. مجموعه ما میتواند در تمام زمینه های چاپ و پس از چاپ را مانند افست، GTO، لتر پرس ، جعبه چسبانی، سلفون کشی ، یووی و… میتواند کمک های شایانی را به فعالان تولید عرضه نماید.

چاپ و هنر چاپ

در خدمات چاپ چه چیزی ارائه میدهیم؟

چاپ یکی از صنایع در حال پیشرفت بزرگ میباشد که آینده هر کسب و کاری را به خود وابسته می کند، ما در خانه طرح و چاپ برکه به شما کمک میکنیم در عرضه بسته بندی و اوراق کاغذی خود همیشه در سطح بالایی قرار بگیرید.

در دنیای امروز هر کسب و کاری رقابت فقط برای قیمت، کیفیت، و تامین تقاضا نیست. امروزه نقش نهایی موفقیت هر کالایی را بسته بندی بازی می کند، همه مخاطبان احترامی که صاحب کالا در بسته بندی محصولش پنهان کرده است را خریداری می کنند.

بسته بندی و جعبه سازی مجهز

چاپ جعله های مقوایی

چاپ افست و لتر پرس

چاپ و سلفون کشی
اقلام چاپی

بگشاپ و ساک های خرید

بگ شاپ و ساک های خرید

چرا چاپ و بسته بندی را جدی نمیگیریم؟

میزان کیفیت تمام محصولات و خدمات  جهان را در وحله اول کیفیت چاپ آن محصول مشخص میکند

واضح تر بخواهی بیان کنیم، مخاطبان در مرحله اول بسته بندی را خریداری میکنند 

به صرفه بودن

چاپ افست به دلیل عمده بودن تیراژ چاپ یکی از بصرفه ترین روش های چاپ برای بسته بندی و اقلام چاپی می باشد . شما میتوانید بهمراه کیفیت، قیمت مناسب را هم در چاپ افست تجربه کنید. به همین دلیل چاپ افست با گذشت سالهای زیاد هنوز در صدر امور چاپی قرار دارد.

سرعت و حجم

سرعت چاپ افست باتوجه به دستگاه های مجموعه ما در بالاترین حد خود قرار دارند، ما سعی کردیم تمام مراحل چاپ را در چاپخانه به انجام برسانیم به همین دلیل امکانات و دستگاه های چاپخانه ما از بروز ترین و کامل ترین مجموعه هاست.

تنوع متریال و رنگ

در چاپ افست شما میتوانید تنوع بسیار بالایی از چاپ و متریال را به مرحله اجرا برسانید البته که اوپراتور حرفه ای هم در این زمینه بی تاثیر نیست ، ما تلاش کردیم در مجموعه چاپ همکاران کار بلد و حرفه ای را در کنار خود داشته باشیم.

حرفه ای بودن

قطعا شما در اقلام چاپی متفاوت متوجه حرفه ای بودن نوع چاپ و یا مبتدی بودن چاپ شده اید، چاپ افت یکی از قدیمی ترین و بی ایراد ترین چاپ های موجود در جهان است که بیش از نیمی از محصولات و اقلام جهان به کمک چاپ افست راهی فروش می شوند.

چرا برکه را انتخاب کنیم؟

مجموعه برکه در زمینه طراحی و چاپ  بسته بندی با شرکت‌های مختلف داخلی و بین‌المللی همکاری داشته است و از این همکاری‌ها بسیار مفتخر است. تیم چاپ و طراحی بسته بندی برکه همواره در حال گسترش دانش خود در این زمینه است تا بتواند بهترین محصول را برای مشتریان خود ارائه دهد، خانه طراحی برکه یکی از کامل ترین مجموعه های چاپ می باشد چرا که از امکانات مناسبی مانند، چاپ افست، یووی، سلفونکشی، لترپرس، جعبه چسبانی برش، بلیستر و… میباشد. ما با 10 سال تجربه در این زمینه توانستیم محصولات زیادی را در بازار های ایران و بین الملل روانه بازار کنیم.

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

سوالات پر تکرار چاپ

به پر تکرار ترین سوالات چاپ که مشتریان ما پرسیده اند پاسخ داده ایم، شاید پاسخ شما هم در این سوالات باشد.

بله ، البته اوپراتور های ما با نهایت سختگیری اقلام چاپ را به تایید می رسانند اما شما میتوانید با هماهنگی قبلی در هنگام چاپ کار خود را تایید رنگ کنید. همینطور در صورتی که امکان حضور ندارید میتوانید نمونه رنگ شاهد را برای ما ارسال کنید تا طبق نمونه شاهد شما چاپ انجام شود.

البته که این مورد به دلیل تلاش برای بی ایراد بودن کم اتفاق می افتد اما بله تمام امور چاپی ما در صورت مشکل قابل بازگشت هستند و میتوانند تجدید چاپ شوند.

بطور معمول اکثر اقلام چاپی، در شیت قرار میگیرند و  قیمت تمام اقلام چاپی با یک فرمول نمیتوان محاصبه کرد. در قیمت چاپ مواردی مانند : نوع کاغذ، نوع چاپ، نوع رنگ، خدمات پس از چاپ مانند سلفون ، لتر و جعبه چسبانی روی قیمت تاثیر گذار هستند شما میتوانید برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

زمان چاپ هر یک از اقلام چاپی متفاوت است اما بسته به ترافیک کاری، و تیراژ از 1 روز تا یک ماه میتوان زمان را براورد کرد.

اقلامی فیزیکی مانند : قالب ، زینک ، کلیشه از پیشنیاز های چاپ است اگر هر کدام از این موارد را موجود ندارید ما برای شما اماده میکنیم

بله مجموعه ما تمام خدمت در تمام زمینه های چاپ ، طراحی ، عکاسی  و … فعال است و با مجموعه های زیادی افتخار همکاری را داشته است.

دستگاه های چاپ افست ما از کاغذ های 25 گرم تا 600 گرم را قابلیت چاپ دارند

بله همکاران ما در مراحل آماده سازی بسته بندی های مواد غذایی دستورعمل های بهداشتی را رعایت میکنند ، همینطور در زمان بسته بندی اقلام چاپی هم بهمراه کارتن مادر از یک لایه نایلون در بسته بندی استفاده می کنیم.

با بهترین عملکرد، رقبا را پشت سر بگذارید!

مدیریت اقلام چاپی سخت نیست! ما به شما کمک میکنیم بهترین چهره خود را در اقلام چاپی به جا بگذارید. ما به شما کمک میکنیم با بهترین عملکرد از خط پایان عبور کنید:)